Přeskočit navigaci
M&D
 • Prohlédnutí: 1130
  Hodnoceno:0
 • 0
  oblíbena
 • 0
  bodů

Poznámka:

po rozkliku o centimetr větší a rozhodně ostřejší :)

foto/vizáž: veliký Já :))

TAGy:

 • M&D
 • 01. 10. 2010 13:33
 • glamour

Just relax :)


 • TOPnout fotografii
 • nahlásit fotografii
jipo
:-) ten vtipek s odkazem na vlastni kartu je vzdy uspesny

nahlásit

M&D
pánové (radek, benny): obávám se, že nám to tu jen hodilo nějaký špatný odkaz, který vás přesměrovává na vaše vlastní karty na FP, to nebyl můj záměr...

cílem bylo ukázat na tuto fotku... děkuji za pochopení :)

http://www.fotopatracka.cz/include/showpict.php?src=../users/craig_547

nahlásit

radek (8)
Mě se ta fotka nelíbí. Modelka je stejně růžová jak co si v pravo za ní a nezdá se mi ostrá. A pro autora: buď tak hodný a nedávej sem pro tvé ducha plné debaty odkaz na moje fotky. Já žádné zázraky nedělám a proto také nejsou k hodnocení.

nahlásit

x
mám li krizi radši se neplácám v bahně a čekám..

nahlásit

M&D
ano, uznávám, že na žebříčku "uměleckých" hodnot se fotkou, jako je tato, ocitám v amorálním bahně... nezasloužím si víc, než číst do konce života Maxim, nedejbože za trest ještě trochu FHM... ale když budeš trpělivý, možná se dočkáš zase i něčeho, co z mé strany potěší i kreativní část tvého já... tyhle útoky na první signální jsou jenom efektem mého období tvůrčí krize, jak jsi to správně pojmenoval :-)

nahlásit

x
:) Kimiáda je krásné označení podobných fotek jakou jsi přidal zde.

nahlásit

M&D
když přijdeme do první třídy, okoukáváme z čítanek a tabule jak se dělají písmenka... okoukáváme je ze zdrojů, které vytvořil někdo, kdo to uměl už před námi

když jsem vzal před rokem a půl poprvé do ruky foťák, abych zachytil nějakou myšlenku, díval jsem se kolem sebe, ano :) nečetl jsem knížky, díval jsem se na fotky a přemýšlel o tom, jak asi mohly vzniknout... jak je asi někdo svítil, proč to tak udělal a čeho tím dosáhl... bylo to moje studium :)

pokud bych chtěl těžit ze stylu někoho jiného, prásknu sem třeba tohle, možná by ta kimiáda posbírala víc desítek, než "můj" zdroj :-)

http://www.fotopatracka.cz/fotograf/_photo.php?h=100&pg=0&pid=1100327

nahlásit

x
:) Osobní nerovná se vždy ta nejlepší fotka ve výsledku. Dělal jsi dobrý věci, když ses snažil okoukat od některých fotografů to co dělají. Chvilku ve stínu toho, poté někoho jiného... dobrá cesta... tohle podle mě 6. Na jedničku to nemá tam je jenom kategorie Infekto

nahlásit

M&D
vojto... v pohodě, fakt! :-)

i kdybys mi dal tu jedničku, jakože to mám smazat, tak se nic nestane :) já fotím ta tfpčka tak málo, že pro mě mají mnohem osobnější rozměr, než je tady nějaké číslování :)

nahlásit

x
Nejdřív píšu, potom hodnotím. Nic osobního jenom fotka co má u max. 6 :). Dívej se skrz prsty nebo dělej co chceš, možná užívej níže postujicích desítek :-)

nahlásit

M&D
voe... :) podle všeho jsi tu ty tím, kdo si něco dokazuje, akorát nevím, co :) a věř, že na vybudování komplexu ve mně ti nebude stačit ani jednička, to bys musel být ku*va, aby se ti něco takového podařilo a to ty doufám nejsi :)

nahlásit

x
srovnávání komplexů :)

nahlásit

M&D
každý máme svoje komplexy :)

nahlásit

x
:) proto Tě mám smazaného a vyhýbám se akcím kde jsi.

nahlásit

M&D
ty voe a to kdybys viděl ještě to, co už dávám radši jen na fejs, tak mě už nepozdravíš! :)

nahlásit

x
Ty voe takový fotky, tvůrčí krize ?

P.S. ani monokly kolem očí to nezachránily

nahlásit

M&D
já vím :-)

nahlásit

E.T.
fakt pekna holka.

nahlásit