30. 11. 2016

FINÁLE CZECH BEAUTY 2016

FASHION CLUB 5.11.2016


5 držitelek titulu Czech Beauty Star 2016 zleva Tereza Hynková, Monika Bukačová, Tereza Bartoňková, Nikola Kobzová a Denisa Furmanová

Velké finále glamour a playboy soutěže Czech Beauty 2016 proběhlo 5.11. v luxusním pražském Fashion Clubu. Návštěvníky a vzácné hosty čekala tříhodinová moderovaná show modelkou Sabinou Koudelkovou s bohatým programem a boj o prestižní tituly Czech Beauty Star! Ten nakonec získalo 5 vítězek Monika Bukačová, Tereza Hynková, Nikola Kobzová, Denisa Furmanová a absolutní vítězkou se stala půvabná modelka Tereza Bartoňková.


Absolutní vítězka Tereza Bartoňková

V rámci bohatého programu proběhlo taneční vystoupení úžasných beauties v čele vítězkou Czech Beauty 2015 Ivetou Kindlmanovou, glamour focení na stagy Photon Europe, Vibrasil Samba Show, přehlídka luxusního prádla zn. Werso, jedinečná Angel show s křídlama od návrhářky Ariny Couture ve stylu Victroia´s Secret a těsně před vyhlášením vystoupil houslový virtuóz Michael Hejč. Porota Czech Beauty byla nabitá známými jmény z modelingové branže včetně třech nejúspěšnějších mužů roku současnosti Jakubem Krausem, Janem Vurmem a Tomášem Martinkou. V rámci after párty vystoupila v roli sexy DJ něměcká playmate Christiane Henschel.


pořadatel soutěže Jan Hodač s playmate Angel Wicky

Kompletní fotoreporty ke stažení na:
https://www.dropbox.com/s/zlilr3z1tfdhutv/2016.11.05%20Beauty%20%28geo%29.zip?dl=0