05. 07. 2018

KurzyZive.cz pořádají: Fotíme novorozená miminka (newborn 2)

Čtvrtek, 13. Září 2018 - 18:30
Fotíme novorozená miminka (newborn 2)
Zakoupit kurz

Pokud si budete chtít kurz pečlivě nastudovat, doporučujeme si kurz zakoupit. Kurz si může do půlnoci data vysílání zakoupit za 490 Kč, poté bude již za plnou cenu 990 Kč.

Fotíme novorozená miminka volně navazuje na první kurz focení newborn. Tentokrát zapomeneme na teorii, té už bylo v prvním díle dost, a zaměříme se na čistou praxi a navíc budeme vysílat přímo z ateliéru, který je pro miminka plně určen! Po celý kurz budeme fotit miminko, tak jako by se jednalo o klasické focení, takže si prožijeme trošku adrenalinu a uvidíme, jaký spáč miminko bude! Pojďte si tuto chvíli užít s námi!

Cíl kurzu jednou větou
Cílem kurzu je ukázat si denní praxi fotografa novorozených miminek a zároveň vás provést a naučit správnou a bezpečnou manipulaci s novorozeňátkem a přirozeným denním světlem.

Pro koho je kurz určen
Pro jemné duše ... pro pokročilejší fotografky, které by rády začaly fotit novorozená miminka nebo už i fotí a rády by koukly pod ruky zkušené fotografky.

Osnova kurzu
První část
1. Řekneme si jak si prakticky připravit vše potřebné v místě focení novorozeňátka (ať je to ateliér nebo jiné místo) abychom byli plně připraveni a nic nás nezaskočilo.
2. Představím vám předem připravené scény, ve kterých budeme miminko fotit.
3. Zcela reálně si ukážeme situaci, kdy rodiče s miminkem přišli do ateliéru - jak se postarat o miminko, jak si miminko k focení připravit.

Druhá část
Ukážeme si reálné focení - jak s miminkem bezpečně manipulovat. Vyfotíme si miminko ve čtyřech nejčastějších polohách, ukážeme si jak na správné wrapování.

Třetí část
Focení miminka s rodiči a následné otázky z řad diváků a také fotografek, které se kurzu budou přímo účastnit.

Bonusový obsah a další bonusy pro ty co si kurz zakoupí
Desatero ... jak zlepšit svoje fotografie novorozených miminek.