13. 10. 2017

KurzyZive.cz pořádají: Svícení v exteriéru

Čtvrtek, 20. Říjen 2016 - 18:30, Úterý, 17. Říjen 2017 - 18:30
Svícení v exteriéru
Zakoupit kurz

Pokud si budete chtít kurz pečlivě nastudovat, doporučujeme si kurz zakoupit. Kurz si může do půlnoci data vysílání zakoupit za 490 Kč, poté bude již za plnou cenu 990 Kč.

Kurz si můžete pořídit v rámci výhodného balíčku: Portrétní speciál - komplet kurzů s Antonínem Lavrenčíkem

Tento kurz je určen pro fotografy, kteří pracují v exteriéru a mají pocit, že by do svých fotografií mohli přimíchat více šťávy.   Záblesková světla jsou  jedinečnou ingrediencí , která, při správném užití, mohou fotografiím vdechnout nezaměnitelný výraz.

HSS tedy vysokorychlostní synchronizace je v dnešní době pojem. Mnozí se domnívají, že režim HSS je vhodný pouze pro zmrazení subjektu v pohybu. To ovšem zdaleka není pravda a my  si ukážeme proč je tato funkce zábleskových světel tak výjimečná.

Během kurzu si názorně předvedeme jak proměníme nudnou scénu v dramatickou. Jinými slovy, budeme zkoumat možnosti fotografování  mimo omezení standardního synchronizačního času vašeho fotoaparátu.

V kurzu budeme využívat před točený materiál z terénu, během kterého uvidíte postup výroby jednotlivých fotografií. Výsledné fotografie budou již během kurzu k dispozici.  Tak si projdeme recept a zároveň ochutnáme výsledek.