Přeskočit navigaci
Tomáš Pacovský

Tomáš Pacovský

30. 04. 2014

Photo30. 04. 2014

Photo30. 04. 2014

Photo30. 04. 2014

Photo30. 04. 2014

Photo

30. 04. 2014

Photo

30. 04. 2014

w/ Evach-eva.blogspot.czw/ Eva
ch-eva.blogspot.cz

30. 04. 2014

w/ Evach-eva.blogspot.czw/ Eva
ch-eva.blogspot.cz

14. 08. 2013

My Inspiration #1

Přestože módní fotka mi přijde sama o sobě zajímavá, ještě více mě fascinuje kombinace tohoto žánru s konceptem. A co se tak budoucnosti týče, asi se chci vydat právě po této cestě. 

 "Ares" by Evelyn Bencicova

Daft Punk and Karlie Kloss by Craig McDean for U.S. Vogue 
"La Vie En Rose" by Lara Jade for SÝN magazine"Forest Child" by Emily Soto for SÝN magazineJennifer Lawrence by Tim Walker for W magazine 


10. 08. 2013

Shade

Po sérii zpoždění a dobíhání nejrůznějších způsobů dopravy po Praze i mimo jsme zjistili, že lokaci s permanentním stínem jsme nemohli vybrat šťastněji vzhledem k tomu jaké nesnesitelné vedro bylo. 

model. Liliana P.06. 08. 2013

Giveaway Winner

Jestli si ještě vybavujete, kdysi dávno na mém blogu probíhala giveaway a já Vám představuji její výherkyni Ladu, která se s námi podělila o radost z psaníčka prostřednictvím fotky! 


03. 08. 2013

Roman de la Rose

clothing. Lindex


22. 07. 2013

Hrvatska

Od pohodově stráveného Chorvatska, odkud jsem se nedávno vrátil, se celý můj svět prozatím smrskl na čtyři základní aktivity; spánek, jídlo, focení a upravování fotek. Už si myslím, že nemůžu být šťastnější a k tomu postupně nabývám dojmu, že není lepšího pocitu než být naprosto vyčerpaný něčím, pro co doslova dýchám. Nemám slov.

A tak než se prokoušu fotkami z Alexíka (mám takový dojem, že jsem se Vám nikdy nezmiňoval o jméně mého foťáku, že?), které byly spíše ani ne tak o dokumentování dovolené, ale o testování mé nové a nejkrásnější a nejvíc milované 35mm f/1.8, nabízím Vám rychlý report čočkou iPhona!

vyfoceno iPhone 5
upraveno snapseed & VSCO cam


21. 07. 2013

smutná realita fotografova

Je mi smutno pokaždé, když se setkám s takový typem lidí, kteří si myslí, že celé umění fotky spočívá v dobrém foťáku, zmáčknutí spouště a konec tečka. A to nejsmutnější je.., že se s nimi setkávám neustále, ba čím dále víc a víc.

Také Vám připadá fotografie jako nedoceňované řemeslo?

12. 07. 2013

surrounded by loneliness

Té pochmurné soboty jsme se nechali obklopovat krásou nebezpečně vyhlížejících skal Prokopského údolí, zatímco harmonie klidného jezírka a krásných labutí nám vlévala do duše klid.

model. Tereza K. @ Bohemia Model Managment
muah. Linda Chudomelová10. 07. 2013

natural snapshots

Říká se, že v jednoduchosti je síla a v přirozenosti krása. Na základě tohoto tvrzení vznikla malá série neretušovaných portrétů s krásnou Evou. 

model. Eva 
06. 07. 2013

Tereza

A dnes Vám přináším další ze série fototestů, tentokrát s okouzlující Terezou.


02. 07. 2013

new baby

Je to neskutečný pocit.
Když do rodinky přibude nový člen. 
Všechny je miluji.
A budu milovat. 

Mé nové děťátko, 35mm f/1,8 !

30. 06. 2013

Matthew Williamson for Lindex

Jak již bývá zvykem, zatímco léto začíná nabírat na síle a prázdniny pro studenty se neúprosně blíží, módní značky již představují své kolekce pro chladnější období, tedy podzim a zimu, a nebylo tomu jinak ani v případě Lindexu. Prezentace oblečení se konala v showroomu této společnosti z kraje odpoledne, a tak jsme s Anne šli očíhnout, co vlastně můžeme za pár měsíců potkat v ulicích za modely.A právě na kolekci pro zimní období se podílel britský návrhář Matthew Williamson, který vnesl do oblečení svůj vyhlášený um pro detaily, kaleidoskopické barvy a vzory, jak si dovolím citovat z tiskové zprávy, zatímco podzimní kolekce se liší v barvách i vzorech, které jsou typické spíše pro všednější příležitosti. Já bych volil osobně kombinaci obou dvou směrů, výraznějšího s nikdy neumírající jednoduchostí. Zima v Lindexu je tedy dle mého navržena pro ženu, která ráda vynikne, a tak se v ní nemusí najít úplně každý.

Ale i jako v případě módní přehlídky, já se na oblečení dívám spíše očima fotografa, takže si spíše představím oblečení na modelce, než-li na někom na ulici, a proto musím já zhodnotit především kolekci zimní velmi kladně.Značka Lindex také myslí na ty méně šťastné, a tak koupí pomáháte! Kolekce tvoří součást kampaně Pink Ribbon společnosti Cancer Society. Celých 10 % z prodejní ceny každého kusu oblečení poputuje na boj proti rakovině prsu.

Má nejoblíbenější kombinace.


A tak to vypadá, že pro mě neatraktivní období na focení, budou o něco příjemnější s touto kolekcí, protože se můžete spolehnout, že v některém z mých projektů jí zahlédnete!
Nakonec patří velký dík především paní Aleně, tamější PR, se kterou je vždycky radost se potkat, a jíž vděčím za pozvání! 

CO ŘÍKÁTE NA KOLEKCI?
Doufám, že si všichni užíváte začátek prázdnin!

A nezapomeňte vyzkoušet štěstí v giveaway o cvočkované psaníčko, právě z již zmíněného Lindexu, kterým si můžete toto volno zpestřit!
27. 06. 2013

GiveawayPoslední dobou mi děláte velkou radost, mí milí čtenáři! Jak komentáři, tak i neustále narůstajícím číslem fanoušků na facebooku nebo i followerů zde na blogu, a tak jsem se rozhodl Vás něčím menším odměnit. Bohužel se zde objeví i trošku diskriminace pro pánské pohlaví, neboť dárek je určený čistě pro dámy, ale naštěstí převážná většina z Vás zaujímá postavení v něžném pohlaví. :)

A o co se tedy soutěží? O stylové psaníčko z Lindexu s ozdobnými cvočky ... ideální například na párty!


Stačí splnit pár jednoduchých kroků:
  • přihlásit odběr tomuto blogu (viz. Pravidelní čtenáři v dolní části stránky nebo GFC)
  • ponechat zde komentář s Vaší mailovou adresou 
  • do komentáře nezapomeňte připsat jeden módní prvek, který by podle Vás nesměl chybět na žádném letním oblečení!

Toť vše! Za přibližně dva týdny vyberu náhodně jednoho šťastlivce a psaníčko poputuje ke svému novému majiteli. :)


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...