goodspeed

Další focení - moc sem si jí neužil ale když jsem jí nefotil tak sem sledoval a nepodcenujte tu holku...
Ona se nezdá ale je ochotná jít do extrémů jak v líčení tak před objektivem.
Už z ní je cítit jistota "profesionální"modelky a je s ní bezva sranda.
JO - a má supr pohled...

Zdenda (35501)

Markéto, jseš super. Ačkoliv jsem tě znal jen chvíli, přišlo mi, jako bychom se znali už dlouho. Fakt pohodářka. Moc jsme toho vzhledem k okolnostem nestihli, ale douvám, že si to někdy vynahradíme.

ObSceneArts

vůbec nejlepší Mája na světě ! :)

marek.b87

Plazům sice staví hrnky s čajem do cesty, ale fotografum rozhodně ne :-) Focení s ní je super zábava, navíc ví co a jak a tak jde focení skoro samo :-) Všem doporučuju

goodspeed

Na akci se ukázala jako opravdová osobnost .. její kostým.. No spíš půlkostým :) Byl opravdu šitý na míru..Markéta v něm opravdu jen zářila a uměla to na 100procent prodat!Takže jí můžu jen a jen doporučit..Určo Vás nezklame..
Dík bylo to prima... :-)

FiM
  • FiM
  • 20. 01. 2008 11:36

Markéta jako obvykle nezklamala.. Její kostým byl fenomenální (veliká poklona DREE) a Markétka samozřejmě dobře věděla jak se postavit, jak se zatvářit apod... prostě profesionalita jak má bejt :)

Fotostyx

Markétka je milá pohodářka s kterou se moc příjemně fotí a čas utíká jak blesk. Všem mohu jen doporučit a moc se těším na příští kolo"-)

Tamayo

Milá učastnice fotosetkaní "Koželužna 2007" v Žalhosticích u Litoměřic.

FiM
  • FiM
  • 08. 10. 2007 17:18

Takhle holka funguje naprosto skvěle :) focení byla radost :) doporučuju všem :)

Jiří Petřík

Seper holčina, ochotná nasadadit do focení plné úsilí jestli si ji vyberete k focení určitě budete spokojeni.

Dall
  • Dall
  • 02. 10. 2007 08:34

Markétce dlužím omluvu,protože jsem zapomněl napsat referenci. Je to slečna plná pozitivní energie a chutí do focení. Ještě než se rozmyslíte jestli je okno dost bezpečné pro modelku už na něm stojí a pózuje.

ObSceneArts

Tááák proběhlo druhé setkání :) a už veselý :) a viděl jsem prsa :)
No mi ale řekni, že když my dva spolu fotíme, tak je to vždy jen na malou chviličku. Nějak se nám nedostáva kvalitního času, aby jsme se mohli pouštět do větších akcí. Tak pevně doufám, že se to co nejdříve povede. Všichni tě tu hrozně chválejí, tak si tě přeci nemohu nechat ujít. :)
...no a mají pravdu, plně spolupracující, veselá, nadaná, ochotná zkoušet nové věci, trošku drzá a ukecaná :-P
...ale celkově hooooooozně fajjn!!! Doporučuji všem dobrým fotografům.

.Jarda.

Děkuju Markétce za skvělou spolupráci i za uhrančivý kukuč!

RIC (15123)

Markéta je neobjevený, skrytý a velký talent, snad to mé fotky až je upravím ukážou…, všem doporučuji! Navíc Markéta pomůže a je na ní vidět, že ji focení opravdu baví a to se jen pozitivně odrazilo na naších výsledných fotografiích.

ObSceneArts

Příjemná, milá fotogenická slečna, která se umí postavit před fotoaparát,
(a navíc mě pomohla zvednout mojí, v den focení, špatnou náladu)
Díky, doporučuji všem.

Luba
  • Luba
  • 15. 03. 2007 15:49

U Maji najdete nadšení pro věc, trpělivost a především spolehlivost, kterou považuji za velkou ctnost modelek. Měli jsme spolu pracovní den, který byl opravdu dlouhý a přesto její nasazení nepolevovalo ani s přicházející únavou nás všech. Byl to pro mne, a jistě i pro celý tým, velmi příjemně strávený den v její přítomnosti a spolupráci s Majou rád doporučím každému, komu opravdu záleží na dobrém výsledku práce.

Pokud byste ji někdy vyzvedávali na akci osobně, orientačním bodem je žlutý bytový dům, který nelze přehlédnout :-))))) Majo, díky a někdy příště.

Adamius

Mája je velmi příjemná osůbka a focení bylo pro mne velkým přínosem a bylo hodně zajímavé i když krátké :-) Těším se na další focení a zároveň i fotky od ostatních fotografů, neb každý umí něco vystihnout z jejích mnoha podob :-)