hapetka

Super focení, sranda byla, doporučuji :-)

Ivča (32208)

Focení s Láďou a Honzou jsem si maximálně užila. Oba jsou to fajn chlapové a skvělí fotografové. Navíc o mě jako o modelku bylo dobře postaráno (vyzvednutí včas na zastávce metra, jídlo, pití, výborná káva atd.). Moc ráda si s nimi focení v budoucnu zase zopakuju. Nemohu jinak, než doporučit! :-)

Amber
  • Amber
  • 21. 02. 2015 19:38

Upovídanej, vysmátej Láďa s kopou nápadů a velkou trpělivostí pro mou povahu :) vše proběhlo v pohodě a v pořádku :) Rozepsala bych se víc, ale vše už je tu napsané :)

Denisa Straková

♥♥♥1. focení --> Pan fotograf Ladislav je pohodovy a prijemny fotograf. Postara se o modelku vsemi moznymi zpusoby. Dokaze ocenit jakoukoliv pozu a je s nim sranda. Jsem vdecna za spolupraci s nim. Ma skvele zabery z ruznych uhlu. Takze modelky...budte trochu line a vydrzte v poze dele nez ja :-D Dekuji a tesim se na dalsi foceni.Doporucuji

♥♥♥2.focení --> Láďa je super fotograf.Seriozní, spolehlivý, vtipný, ukecaný, ohleduplný a starostlivý :-) Jeho fotografie a zachycení ženy je úchvatné :-) Jsem vděčná za spolupráci s ním :-) Moc díky za vše

Draco nobilis

Skvělé focení s milým fotografem, zajištěný odvoz na lokality, jídlo i pití, navíc celý den dobrá nálada, výborné popovídání o farmaření a první člověk, co uhádl, že moje nejoblíbenější plemeno skotu jsou Jerseyky! Kdyby všichni fotografové byli takoví, neměli by si modelíny na co stěžovat a fotografové by se neměli co divit, že pro ně lezou na skály i do řek. Díky za krásný den a výlet a moc se těším na naše příští focení.