petras125

Deniska - nádherná, atraktivní a pracovitá modelka, která se snaží fotografovi maximálně vyjít vstříc a splnit jeho výtvarný záměr s maximální mírou profesionality.

Mirda P

S Denisou jsem už párkrát fotil. Tentokrát to byla trošku fofrakce, protože jsme s kolegou připravovali focení a večer před focením nám odřekla modelka. Oslovil jsem tedy Denisu a tato reagovala ihned a byť musela cestovat tak vše klaplo na 100 procent, přijela perfektně připravená a focení dopadlo velmi dobře. Moc děkuji. M.

ViKing.007

Denisa je velmi příjemná a atraktivní modelka a určitě dokáže obohatit portfolio každého fotografa. K tomu rychlá a vstřícná domluva, co víc si přát... Určitě si spolu zase zafotíme :o)

kaprsong

I já mnel tu čest si s Deniskou zafotit
Rychlá domluva krásná pohodová a milá modelka
s profesionálním přístupem a sranda byla ne

Jan (3)

Bezproblémová přímočará domluva. Na focení dorazila včas. I když to z fotek nemusí působit, je usměvavá a milá, při focení uvolněná. Denisa má špičkovou postavu - není to photoshop ale realita. Vedle toho výrazný sexappeal, který pro umělecké fotky je naopak potřeba utlumovat. :-D

Tomas Schmalz

Krásná a přirozená, domluva v pohodě.

Adal
  • Adal
  • 06. 10. 2019 18:27

Domča je spolehlivá a dochvilná, domluva vecer před focením a i kdyz měla mít den volna, tak přijela. Fotografie mam zatim na kartě, těším se na zpracování.... ladné křivky, obětavá, příjemná. Za sebe doporučuji.

Atelier6

Nespolehlivá. Zbytečně zabukovaný termín focení, nenapíše sama od sebe "sorry, neplatí to", ani nereaguje na vzkazy . Doporučji méně náročným fotografům i chlebodárcům. Ostatní si jistě vyberou z celé řady spolehlivějších modelek (rád doporučím).

Kuba.Photos

2x napíše že chce fotit pak ingoruje :D