WeronikaD

Tomáš je osobitý člověk se srdíčkem! Je s ním úžasná spolupráce, příjemný přístup a "kopa" srandy, když zrovna nechápu, co po mě žádá :)) Spolupráci mohu doporučit! Jeho fotky jsou jedinečné, nezapomenutelné, naprosto se lišící stylem a technikou od jiných. Tomovo práce poznám snad vždy! Děkuji, že jsi se mnou začal spolupracovat! :)

r.o.m.

Genialní fotograf!!..co on vytáhne z té své 350 za vynikající fotky,to nedokáže nikdo jiný...a kromě toho je to výborný chlap a pokud máte rádi dobré víno,stavte se u něj v Teplicích ve vinotéce :-) R.

Petr Kozlík

T o movo práce si velice cením, jeho fotografie jsou velice osobité, snadno přiřaditelné a s úžasným nábojem a atmosférou. T o me skvělá práce!

Terrynek

príma pokecálek a príma kamarád :) A navíc to vypadá, že rozumí vínům ... no paráda :o) Díky za inspirativní inspiraci :)

Blažís

Taaak konečně jsem měla možnost poznat Toma..je úplně v pohodě.. a doufám,že už nám nějaký focení brzy vyjde..děkujííí :o)

Tidus
  • Tidus
  • 26. 12. 2007 13:20

Měl jsem tu čest se setkat s Tomem a musím říct, že je to člověk, který si zasouží můj respekt a vždy si rád nechám poradit od zkušenějšího kolegy. "Je to machr ... vopravdovej machr ... "

MayaSo

S tomíkem jsem bohužel nefotila, tak doufám že to napravíme.
Každopádně za tu malou chvilku jsem poznala že je to vážně super chlap vždy s úsměvem na rtech...
Snad si najdeš nkdy čas, budu se těšit...
Díky

www.fotohrabak.com

Dnes jsem s timto clovickem stravil den na workshopiku a musim rict slecny modelky, je to dobra volba ;). Taky jsem se neco priucil a jsem rad :) Diky :c)