Reakce na randomuser: Tady na FP se mi nikdo neozval. Tak jsem se regnul na FB, napsal jsem...
tomu rozumiem len slove nejaka nie je niekedy to co clovek hlada.
- randomuser
- 25. 06. 2023 17:532023-06-25 17:53:26
- reagovat
Tady na FP se mi nikdo neozval.
Tak jsem se regnul na FB, napsal jsem si nabidku foceni do nejaky skupiny, nabidl par stovek, a jsem spokojenej - nejaka se ozve vzdy.
Ahoj, ako hladate honorovane modelky? Hladam pre video aj foto. Su na to nejake agentury alebo takzvani "dohadzovaci" ?