Přeskočit navigaci
Nathalia

NATALISBLOGGER

17. 08. 2019

PARISUž se vám někdy stalo, že jste od vašich přátel či partnera očekávali vážně nemožné.
Ale že vám ke krásným narozeninám předají nezapomenutelný dárek v podobě vysněné destinace?

Já jsem nic takového neočekávala, a v mém případě se nemožné stalo skutečností.
A právě proto bych se chtěla podělit o zážitek, který jsem dostala. A je opravdu nezapomenutelný... Dostala jsem krásný výlet do neskutečné mé vysněné destinace módy - Paříže
Ve Francii jsem pouze projela výletní lodí před pár lety, a jednou na lyžích, poté jsem se už bohužel do Francie, natož do krásné Paříže nepodívala. A to ji nemáme tak daleko...

Snila jsem o tom povečeřet v parku, kde je ve tmě krásně rozsvícená Eiffelova věž vidět. Také, že budu procházet a nakupovat v konečně pořádně luxusních obchodech. Procházet neskutečně obrovskými obchody Luise Vuittona, Gucci, Dior, Chanel a dalších, kde se cítím jako v ráji. 

A přesně mé sny v Paříži se splnily. Jako vždy.

Nebudu vám vyprávět jak krásná Eiffelova věž a celková Paříž je. Všichni to moc dobře víte, už z několika fotografií na instagramu a jiných sociálních sítí.. Nebo spousta z vás už zde místa navštívila. Jen povím, že je to nejkouzelnější co jsem mohla vidět.
A že je to o mnoho krásnější než na fotografiích na instagramu. I od nejrůznějších skvělých fotografů... Asi si říkáte, že jednou stačí a příště jinam, ale já jsem natolik překvapená a okouzlená Francii, že bych dokázala se vracet stále a stále. Projíždění a parkování sice rozhodně není snadné a natolik okouzlující, ale kde je že?

Pro mě, která je neuvěřitelně nadšená když vidí opravdu mistrovské kousky z Houte Couture, to bylo opravdu šílený procházet galerii, která měla zrovna nespočet mnohých podobných kousku od značek jako gucci, chanel a také od méně známých návrhářů a značek. Každopádně obrovský zážitek pro studentku módy.
Cítila jsem se jak Alenka v říši divu. Samozřejmě jsme také navštívili Louvre Museum, vítězný oblouk, mnoho parků, galerií, dalších museií ale stále mě mělo co překvapovat. 
Počasí jsme vychytali podle mě nejvzrušující co jsme mohli.
Měli jsme první den sice počasí jak v Anglii, ale jen s rozdílem, že po občasných přeháňkách bylo obrovské teplo a sluníčko příjemně hřálo. Jinak nám přálo, bylo počasí na kalhoty, které nosím nejraději a vrchní díl. Žádná zima ani velké teplo. Perfektní počasí pro mě.
Máme opravdu nespočet krásných fotografii zde z Paříže, ale bohužel se nemohu se všemi podělit na instagramu, to by jich bylo přespříliš. Proto spoustu z nich vložím sem, aby jste uvěřili a cítili se jako na daném místě. Avšak na mém instgarmu jsou fotečky upravené do pěknějších odstínů a barev, tak se podívejte určitě tam. INSTAGRAM

Jsem neskutečné vděčná za lidi okolo sebe, a že ty co zrovna mám jsou se mnou za každé okolnosti. Díky mým narozenin jsem si uvědomila více, a hlavně potvrdila, že mám obrovské štěstí mít tak skvělou partu, a vážně skvělý život. Hlavně děkuji mému pozornému přítelovi, protože hlavně díky němu jsem přes tyto prázdniny navštívila zatím 3 krásné země v cizině. 

Děkuji.

Buďte vděční. Teprve pak budete šťastní.


06. 05. 2019

DEVADESÁTILETÁ MÓDNÍ HVĚZDA INSTAGRAMU: BADDIE WINKLE

Helen Wan Winkle, známější pod pseudonymem Baddie Winkle je devadesátiletá trendsetterka a módní ikona internetu a nic jí není svaté. Proč ji musíte sledovat i vy? 

Výsledek obrázku pro BADDIE WINKLE

S oblibou nosí třpytivé flitrované róby doplněné BDSM chokery na krku, psychedelické i leopardí vzory, tepláky s marihuanovým potiskem, či latexové koktejlky. Na instagramu ji aktuálně sleduje 3.5 milionu lidí, jejím nejoblíbenějším zpěvákem je například Drake a mezi její sledující patří i Rihanna nebo Miley Cyrus.

 „Chlapy vám kradu už od roku 1928.”

Tahle fashion ikona se ale nejmenovala vždycky Baddie. 
Helen se narodila v roce 1928 ve městě Hazard, v Kentucky, do křesťanské rodiny. Vyrůstala na farmě a ve dvaceti se vdala. Baddie sleduje nejnovější světové trendy a reaguje na ně, avšak stále si uchovává vlastní styl. V jejím šatníku najdete neonové kožichy, obří šperky, péřová boa i kožené bundičky. Pro někoho vrcholem extravagance a nevkusu, pro Baddie základ šatníku.
Během pár měsíců získala miliony sledujících. Je pravidelným hostem fashion weeků a koncertů, přátelí se s raperem Weekendem nebo Nicole Richie. „Vždy jsem byla divoká", říká Baddie, „Nikdy jsem se nestyděla a vždy milovala tanec". Baddie už spolupracovala třeba s oděvní značkou Missguided a je jednou z tváří kosmetiky Urban Decay. Fotila i pro módní magnát Supernova, oblíbenou značku sester Kardashianových.

Do kostela i do Hollywoodu

Jako Helen chodí každou neděli do kostela - pokaždé v jiném modelu - a jako Baddie na červený koberec. Vydala také knížku „Baddiewinkle’s Guide to Life“. Není to ale žádná suchá autobiografie, nýbrž vtipný, s nadhledem psaný průvodce jejím životem se spoustou dobrých rad, jak si lépe užít vlastní život a jak se lépe oblékat.
A jaká je její nejdůležitější módní rada? Nemusíte zůstávat jen u tónů černé a šedé, protože taková zrovna panuje ve světě nálada. Oblékněte se do barev a uvidíte, že vás rozzáří zvenku i zevnitř!", radí Baddie.
Baddie je nekonečnou inspirací zejména pro dnešní generaci a stará si prý vůbec nepřipadá. „Znám spoustu starých a zbytečně úzkostlivých lidí", říká "Ale já nejsem stará. Nikdy jsem stará nebyla". Její vzkaz pro všechny babičky a dědečky: Život máte jen jeden. Nekoukejte na to, co vám říkají ostatní a pořádně si ho užijte!"
Podívejte se na její instagram @baddiewinkle a nebo k nám do galerie a zamilujte se do zářivého stylu Baddie.
Výsledek obrázku pro BADDIE WINKLE
Výsledek obrázku pro BADDIE WINKLE
Výsledek obrázku pro BADDIE WINKLE

15. 01. 2019

KAM NA SVETRY V ZIMĚ?

Ahoj holky! Tentokrát a konečně všechny zdravím v tomto článku zaměřený přímo na dámské svetry, které ještě rozhodně potřebujete zakoupit! Myslely jste si snad, že zimu zvládnete bez koupi teplého a stylového svetru? Moje odpověď je ,,ROZHODNĚ NE! Protože zima venku ještě z daleka nekončí... 

A KDE SEHNAT HŘEJIVÝ A STYLOVÝ DÁMSKÝ SVETR

Je pro vás složité sehnat ideální dámský svetr přímo pro vás? Od toho tu jsem já s dnešním článkem! Pokud nevíte, kde sehnat svetr snů, tak rozhodně čtěte dále, a dozvíte se na jakém eshopu se nebát, a rozhodně neváhat objednat!

Je spousta eshopu, kde naleznete různé druhy svetrů. Ale málo kde si každá i tak vybere. Chcete originální, stylový, a zároveň, aby vás zahřál? Prostě svetr snů? Mnoho najdete na stránce MANZARA, kde najdete mnohem více než jen svetry a za opravdu skvělou cenu!


Libí se vám například tento pletený svetr zbarvený do krásně lasturové růžové?
Když ho vidím, vybaví se mi růžová perla v uzavřené, chráněné a hlavně luxusně vypadající lastuře.

 Růžová je velmi užívanou barvou vyjadřující rčení o lidech, kteří tzv. nestojí nohama na zemi. Mnohdy proto říkáme: „dívá se růžovými brýlemi“, nebo „maluje si svět na růžovo“. To je velmi časté označení lidí, kteří se často a rádi nechávají unášet svými sny a nechtějí si připustit realitu. Celkově je růžová barvou něhy a jemnosti, která symbolizuje ochranu. A to je přeci krásné že?


Nebo máte raději snad barvy tmavší jako je černá? Jste spíše tajuplné a zároveň sexy? Pro vás je právě takovýto svetr ideální. Tento svetr rozhodně obyčejný není! Vyzařuje z něj, že jste vážná ale chcete zaujmout! Svetr má rukávy rozšířené, a i tak v něm nevypadáte jako pytel. A víte, co je ještě super? Že je také 10% z vlny. A to znamená, že tento svetr je ideální pro mrazivější večerní cestu někam do společnosti.

Černá barva je temná, výrazná, vyjadřující respekt a úctu. Dále jako barva, která má takovou sílu, že dokáže překrýt a zatemnit všechny ostatní barvy. Jsi temná a výrazná jako černá barva?

  

Šedá barva je typická pro podzim a pro sychravé deštivé počasí. 
Je charakteristická svojí neutrálností. Proto bych ještě doporučila zakoupit nějaký výrazný doplněk. Například také z eshopu MANZARA, kde najdete i kabelky, které se perfektně hodí k nevýraznému svetříku. A opět svetr je také 10% z vlny. Zima si vás s těmito svetry nenajde!Tento dámský svetr mě zaujal tím, že vyzařuje opravdu kladné myšlenky a také tím, že svetr je volný a vypadá opravdu skvěle! Na nošení do elegantního prostředí je ideální. A to protože bílá je velmi významnou barvou. „Je to barva ctnosti, nevinnosti, čistoty a radosti. Bývá spojována se začátkem života. Můžeme znát, že bílá barva většinou symbolizuje kladné věci, život, volnost a naději. A kdo by nechtěl mít alespoň jeden bílý svetr v šatníku? Je to potřeba!


12. 01. 2019

SEBEVĚDOMÍ

SELF-CONFIDENCE


Jsem tu podruhé opět s článkem nezaměřující se na módu či krásu, jak je zvykem mého blogu.
Je to podruhé co se snažím díky článku měnit názory/myšlení na svět lidí či sebe samotného.
Můžete si přečíst článek O SEBELÁSCE, který měl velice pozitivní ohlasy.

A v tomto článku, bych vám ráda sdělila mé nové/sebevědomější myšlení od nového roku 2019. Tento rok mě velice změnil, a postačil na to pouze jeden jediný den.
A proč se tak stalo? Rok 2018 pro mě nebyl úplně nejlepší, spoustu negativních zpráv, hádek a nerozumných učiněních, které mě jenom potápěly na dno. Každý si tím jednou projde pokud nezmění pohled. Stačí změnit chování i myšlení na svět a rozhodně zvýšit své sebevědomí!
Přesně o tom bude dnešní článek. Chtěla bych šířit pozitivní náladu, která doufám, že povede k rozšíření zdravě sebevědomích lidí.

Důvody proč být sebevědomá? - Dosáhnout svých cílů, být úspěšná, mít okolo sebe podobně smyšlející lidé, šířit pozitivní náladu a hlavně být nápomocná druhým lidem...

Nejprve je potřeba rozpoznat a pochopit, že přijetí negativního sebehodnocení neznamená, že souhlasím s tím, co pocity a myšlenky říkají. Teprve ve druhém kroku, když už tyto obtěžující pocity a myšlenky umíme beze strachu prožívat, můžeme s nimi začít dále pracovat. „Musíme umět přijmout a zůstat s tím, co nám nejvíc vadí, abychom postupně přišli na to, jak se toho zbavit.“ Dokážeme-li přijmout i své negativní pocity, strachy, obavy, špatnou náladu, vnitřní konflikt, brzy zjistíme, že vydržet s nimi je daleko snazší, než jsme si mysleli, a přestaneme se jich obávat.


CO JE TO SEBEVĚDOMÍ ?

Sebevědomí je důležitá složka osobnosti, která určuje, do jaké míry si člověk uvědomuje své možnosti a schopnosti. A do jaké míry věří ve svou schopnost obstát v životních situacích. S tím vším pak samozřejmě souvisí, zda se má člověk rád a sama sebe si váží.

Pokud stále nevíte, jak na tom se SEBEVĚDOMÍM jste, zkuste navštívit tuto stránku, která vám výsledek ihned vyhodnotí podle vašich odpovědí. Avšak důležitě rozhodně je, aby vaše odpovědi byly opravdu pravdivé a skutečné. Zamyslete se a pusťte se do testu → SEBEVEDOMÍ ←. Vaše výsledky mi můžete psát na můj INSTAGRAM nebo zanechte komentář po článkem.


JAK SPRÁVNĚ ZDRAVÉ SEBEVĚDOMÍ ZVÝŠIT?

1. KOMUNIKACE

Na začátku je velmi důležité analyzovat a změnit komunikaci s druhými, protože vztahy s lidmi přímo ovlivňují naše sebevědomí. Prozkoumejte své konkrétní vztahy se známými, kolegy, přáteli, rodiči či partnerem.U většiny lidí asi zjistíme, že je jejich vliv víceméně neutrální. U některých zas možná uvidíme, že nám sebevědomí zvyšují, s těmi je dobré se vídat častěji. Ptejme se sami sebe, co tito lidé dělají, že nám sebevědomí zvyšují a snažme se to samé přinést i do komunikace s ostatními lidmi. Zároveň hledejme další nové vztahy nebo měňme ty staré tak, abychom v nich zažívali podobný pocit.Vztahy s těmi lidmi, kteří nám sebevědomí dlouhodobě snižují, je třeba minimalizovat.

Pro mě ještě důležité je, aby se komunikace změnila tak, abychom přeměnily některá negativní slovíčka. A na to se podíváme společně z mých výpisků z knihy, kterou jsem nedávno začala číst.
( KAŽDÉ SLOVO MÁ SÍLU

 • Mluvit o věcech v přítomném čase, jako by se právě staly. Např. ,,Teď je pro mě snadné najít si vztah"
 • Začít ve větách používat ,,PROTOŽE" ( Odpovídá vám na otázku proč? ) a ,,TEĎ" (Přítomný čas).
 • Vypustit negativní příkazy. Např. ,,Nepusť to!" → ,,Drž to pevně!"
 • Vypustit slova ,,MĚLA BYCH, MUSÍM, MOHLA BYCH" ( Vyvolává pocit nelibosti )
 • Používejte kladně nabitá slova. Např. ,,LÁSKA, VDĚČNOST, SMÍCH, ZDRAVÍ, SÍLA, SVOBODA, LASKAVOST, RADOST, ÚSPĚCH, HOJNOST."


  2. VLIV PROSTŘEDÍ

  Prostředí má na naše sebevědomí daleko větší vliv, než si myslíme. Je zřejmé, že i sebevědomý univerzitní profesor, který se nezajímá o sport, se bude uprostřed diskuze fotbalových fanoušků cítit nesebevědomě. Pokud by takovou zkušenost opakoval dlouhodobě, jeho sebevědomí samozřejmě utrpí. Bohužel mnozí z nás tráví v podobně nevybraném prostředí většinu času.

  „Jsou práce, koníčky, známí či přátelé opravdu ta prostředí, která vám dodávají sebevědomí? Nacházíte tam radost z uplatnění své jedinečnosti?“ 

  „Opusťte jej, nebo jej zkuste trochu proměnit k vaší větší spokojenosti. Vzhledem k reálným možnostem je někdy lepší bojovat, jindy spíše hledat vhodnější bojiště.


  3. POZORNOST, MYŠLENÍ A KOMENTÁŘE

  Naše sebevědomí je nejen výsledkem toho, co nám říkají druzí, ale také především výsledkem toho, co si říkáme my sami. Jakmile si své mínění o sobě zanalyzujeme, je třeba se s ním učit pracovat. Kontrolovat své sebehodnocení, zastavit zbytečné komentáře a přiklonit pozornost k něčemu užitečnějšímu - k vhodnějším komentářům nebo odlišným pocitům. Tenhle postup opakovat třeba stokrát denně, až se z takové drobné změny stane postupně zvyk a ze zvyku se stane nová vlastnost nazývaná VYŠŠÍ SEBEVĚDOMÍ.


  Doufám v to, že alespoň pár lidí můj článek osloví, a pokusíme se společně na tomto tématu zapracovat do úplného ÚSPĚCHU.


  08. 12. 2018

  LOUIS VUITTON AND UNICEF  Louis Vuitton pokračuje ve své spolupráci s UNICEF. Do prodeje vešly nové ikonické náramky se stříbrným zámečkem. Jeden náramek stojí 300 dolarů a z koupi putuje rovných sto dolarů na ohrožené děti.  Nová řada náramků je navržena ve spolupráci se Sophií Turner.


  Výsledek obrázku pro louis vuitton náramek unicef

  V tento, v pořadí již třetí, rok svého partnerství s UNICEF značka Louis Vuitton přichází opět s náramkem Silver Lockit, tentokrát ve fluorescentních barvách. Dobročinná kampaň pokračuje v úsilí o zvyšování povědomí a sbírce finančních prostředků na pomoc syrským dětem, které jsou jedny z nejvíce ohrožených na světě.

  V rámci spolupráce Louis Vuitton a UNICEF se již vybralo pět milionů amerických dolarů na humanitární podporu na zajištění základních životních potřeb dětí a rodin postižených syrskou krizí. V roce 2017 se díky této iniciativě podařilo zachránit život milionu a půl dětí a jejich rodin v Sýrii, které neměly zajištěn dostatek pitné vody.


  Nehledě na ceny jednotlivých šperků, z každého prodaného kusu dostane UNICEF sto dolarů. Ty přispívají dětem po celém světě, které potřebují pomoci. Detailním prvkem náramku je stříbrný zámeček, který odkazuje k symbolice ochrany. Na novém červeno-bílém modelu náramku Silver Lockit spolupracovala herečka Sophia Turner a design připomíná její nové tetování. 


  Náramek byl vydán k příležitosti celosvětového dne dětí, který připadá na 20. listopadu. Jde o den, který ctí děti a mobilizuje lidi, aby pomáhali k záchraně dětských životů.

  Cílem zapojení značky Louis Vuitton není pouze přispění na charitu, ale také šíření mezi světy. První kolekce náramků vznikla v roce 2016. Ke kolekci vznikl také #MAKEAPROMISE, pod nímž je možné na sociálních médiích dohledat veškeré informace.


  02. 12. 2018

  SEASON FOR COATS


  Také jste se jako já tolik netěšili na podzim-zimu? Je to kvůli počasí, které se mění rychleji než moje nálady? Nebo, že nemáte co na sebe? Je mnoho důvodů. Ale proč nemyslet pozitivně, a neudělat si i mrazivé období příjemné a bez změn nálad? Proto posílám dva kabátky, na které je třeba se podívat. Co takhle moderní světlý kabát nebo naopak vintage strakatý kabát?


  BEIGE AND MODERN                      BROWN VINTAGE


  BEIGE AND MODERN


  Konečně je tu období, které se v módě dá velice kreativně kombinovat. Miluji velké, chundelaté kabáty, a zároveň pocit tepla, i když mám zrovna jen 2 vrstvy oblečení. Pokud si vyberete správný kabátek či bundičku, tak se nemusíte vrstvit jako sněhuláčci!
  Proto jsem první kabát vybrala tento stylový, který je neuvěřitelně teplý, i když mám zrovna pouze jen triko s dlouhým rukávem. Je opravdu veliký, a upřímně docela i těžký. A proto jediná nevýhoda je, že si pod něj nemůžete vzít nic extra chundelatého například teplý, veliký svetr. Jinak by jste se cítili opravdu jako sněhuláci. Mám ho rok a stále krásně slouží! Patří mezi mé nejoblíbenější kabáty.


  Co mám na sobě?

  Kabát: F&F
  Svetr: Orsay
  Sukně: Zara (starší kousek)
  Opasek: Orsay
  Boty: CATepilar, Office Shoes
  Kabelka: Obag
  Černé silonky


  BROWN AND VINTAGE

  Dočkali jste se. Vím že se spousta z vás těšilo na tento kabát. Přicházelo mi na instagram spousta zpráv ,,Kde jsi ho koupila?" ,,Ten je tvůj?" ,,Odkud ho máš?" a pod... Ráda vám odhalím tu tajemnou pravdu. Bohužel tento kabátek mám po své mamce... Ale na druhou stranu vás chci alespoň dohnat k tomu, aby jste nakoukli také mamce, tetě či babičce do šatníku, zda nemají také nějaký kabátek, který nenosí. Nebo také na internetu se prodává spousta podobných, který jsou ještě více zdokonalené. Přeci jenom vintage styl je už delší dobu opět mezi námi, a vše co nosili vaši rodiče budete nosit také i vy. Tak proč vyhazovat krásné kousky? Kabátek je také jako předchozí velice teplý, a proto ho ráda nosím do chladnějšího počasí, které mezi nás opět zavítalo.

  Co mám na sobě?

  Kabát: po mamce
  Svetr: Orsay
  Džíny: Reserved
  Boty: CCC
  Kabelka: Obag

  14. 10. 2018

  VÝSTAVA NÁVRHÁŘKY HANY PODOLSKÉ

  Výsledek obrázku pro podolska hana


  9.10 2018 jsme spolu s naši třídou a třídou 01 navštívili výstavu 
  návrhářky Hany Podolské v Uměleckoprůmyslovém muzeu v Praze. 
  Hana Podolská je jedna z nejvýznamnějších tvůrkyň předválečné československé módy a majitelka nejvyhlášenějšího tuzemského módního salonu období třicátých a čtyřicátých let 20. století. Její podnik sídlil v centru Prahy a k jeho zákaznicím patřily také společensky významné ženy prvorepublikové a protektorátní éry, například první dámy Hany Benešové a herečky Adiny Mandlové. Podolská jako vůbec první česká návrhářka zaměstnávala profesionální manekýny, pořádala vlastní módní přehlídky a její šaty jsou k vidění v několika známých prvorepublikových filmech. To i mnohem více jsme se díky přednášce o Haně Podolské dozvěděli hned jak jsme do muzea vešli. Slečna co nám vyprávěla o životě Hany i o jejích úspěších byla milá a rozhodně jsem se od slečny hodně dozvěděla.


  Po jejím vyprávěním jsme měli čas se po výstavě podívat a žasnout nad jejími výtvory. V muzeu byly vystavené její zhotovené modely i její první nákresy a různé fotografie její práce i jejího života. Na výstavě se také promítal rozhovor s paní Podolskou, a také její první přehlídky. V druhém poschodí jsme si mohli sáhnout na materiály, které paní Podolská použila na své šaty. Byla tam i část pro menší děti, které si mohly nakreslit postavu s šaty podle jejich fantazie. Také jsme si mohli na pár z modelů sáhnout. Ke každému bylo napsáno z jakého materiálu jsou ušité. To se mi velice líbilo, že jsme nemuseli jako na každé výstavě pouze stát a koukat, ale mohli jsme si také více prozkoumat co nás zajímalo, tím že jsme na látky mohli sahat. Výstava byla velice zajímavá a každému co alespoň trochu  zajímá móda či klidně také historie, tak doporučuji se podívat na takovéto výstavy. 

  14. 10. 2018

  NA SKOK MEZI ZVÍŘATY


  Když mi byla už 2 týdny zima i při 30 stupňů, už jsem měla vědět, že se mnou není něco v pořádku. Bohužel jsem to nechala být jako všechno. Po 14 dnech to na mě přišlo. Ukrutná bolest v krku, nemoct polykat a bezmocnost něco dělat. Naštěstí jsem v posteli ležela pouze 4 dny. Na to, že první dny mi bylo vážně špatně, jsem moc ráda, že ty bolesti mám tak rychle za sebou. Celé dny jsem pospávala a kvůli bolesti polykání jsem přijímala pouze tekutou stravu. Byla jsem potom i vděčná za to, že mi mamka koupila hromadu ovocných smoothie, přesnídávky a další tekuté ňamky. To dokážu jist i když nejsem bezmocná v posteli. Měla jsem spoustu nabídek na týden předmětnou co dělat. Jenomže kvůli mé nemoci jsem nemohla nic přijmout. Mohla jsem jet do Španělska nebo jet do zábavního parku v Německu... Nakonec čtvrtý až paty den mi bylo konečně lépe a rozhodla se, ze pojedu alespoň na jeden den na výlet do Pražské Zoo. Věděla jsem ze chtějí vyrazit v úterý po desáté. Měla jsem budíka na osmou. Byla jsem vzhůru v šest. Nechápu. Usnula jsem jako by usnul každý... Jenomže jsem nečekala ze zaspím i budíka. Nejspíš jsem ho v nevědomě vypla. Takže já vstávala v deset :) Opravdu takhle jsem se v životě nepřipravila. Umyla vlasy, nalíčila, oblékla a připravila na cestu. Vše jsem stihla za 20 minut. Do teď nerozumím. No a konečně jsme vyrazili. Cesta trvala 2 hodiny. Když jsme po 2 hodinách dorazili na konečné místo, vrhli jsme se na zvířátka. To, ze budou více schovaný jsem předpokládala. Ale ze neuvidím lední medvídky mě mrzelo.


   Zoo v Praze je opravdu obrovská a podle mě jsme chodili stále do kolečka než našli správnou cestu. Protože samozřejmě jsme neměli žádnou mapu, kterou jsem měla raději vzít. Pokud jste tam někdy byli, tak víte kolik zvířat tam je. Je jich dost. Jen mi je moc neviděli, protože jak říkám, byli schované. Největší zážitek byly pro mě asi kočkovité šelmy. Jsem do nich zblázněna už od mala a teď je vidět takhle. Byla jsem z nich nadšená. Možná jsme toho nachodili více než viděli zvířat ale za šelmy mi to stalo. Ale upřímně naše Liberecka Zoo je více přehlednější a myslím si ze i hezčí. Dá se to pochopit ze se v Liberci více význam, když je v Praze čím dal tím větší a byla jsem tam samozřejmě vícekrát. Fotografie jako vždy řeknou více, takže se mrkněte na fotografie zvířat, které jsem zachytila a některé snad i v dobré pozici. </div>
			</div>
	<div class=
  03. 08. 2018

  BE EXTRA FOR THE SUMMER!


  Léto. Prázdniny. Dovolená. Zábava.
  Konečně je to tu! A se vší zábavou můžeme konečně ladit všechny možné kousky v našem šatníku! Zapomeňte na černou! Přece se nechcete uškvařit, a nechcete být mezi ostatními černými outfity v davu neviditelný! Doladíme spolu tímto článkem jak na veselejší outfity na toto léto. Vybrané outfity nevyfotím jako každé jiné, ale tentokrát vám je i detailněji popíšui :) Také se spolu podíváme na módní eshop I-MODA.CZ , kde nalezneme právě skvěle barevné kousky nejen na toto léto!

    Rozhodně čti dál ať o nic nepřijdeš. :)

  Mám pro vás vybrané dva outfity, které bych vám s radostí představila z eshopu ze kterého se rozhodně nemusíte bát nakupovat!

  První kousek, který představím je overal na ramínka a v pase na zavázání. Je zbarven do krásné královsky modré, která je opravdu kouzelná! Barva overalu je o trošičku tmavší než na eshopu. To ale vůbec nevadí! Naopak jsem za to ráda, protože na jiných eshopech se častěji stává, že barva v realitě vypadá naprosto odlišně než na fotografii. Overal se skvěle hodí na dovolenou u moře, na noční pocházky městem, nebo i na romantické rande! Tím, že studuji módu do více detailů, a více zkoumám zpracování oděvů musím přiznat, že overal je na spousta místech opravdu pěkně doladěný. Já výrazné barvy, které moc ráda nosím a vážně mě baví je kombinovat s dalšími "crazy" odstíny. Rozhodně se nebojte, a přidejte k této barvě třeba výraznou kabelku či extravagantní boty a účes. Přece jenom, čím více budete zářit, tím více se za vámi budou lidé otáčet. A to já mám ráda xD Rozhodně pozitivní na tomto overalu je také to, že v něm není jako v každém děsné vedro k upečení. Materiál mě vůbec neškrábe a na těle sedí krásně! Spousta kamarádek mi ho i pochválilo, a toho si vážím. No a pokud chceš také tímto overalem zazářit nebo si ho vybrat dokonce i v jiné barvě mrkni na I-MODA.CZ, kde si můžeš vybrat mezi béžovou, světle či sytě růžovou, meruňkovou, nebo i černou! Rozhodně nemineš barvu, která by se ti nelíbila. :)


  What I wear?

  Overall - I-MODA.CZ 
  Sunglasses - H&M
  Bag - RESERVED
  Wrist watch - SKYLINE 
  Shoes - elegant slip-on
  Magazines - HERMÉS, ELLE
  Druhý kousek je oproti výraznému overalu mírně obyčejný, ale použitím správných doplňků budete opět kouzlit! Vybrala jsem tyto elegantní béžové šaty, protože určitě každý z nás má takovéto podobné kousky sám doma a přijdou mu obyčejné. Já vám chci ukázat, že i z nevýrazného kousku lze vykouzlit něco ohromujícího! Šaty jsou opět identické jako z fotografie na eshopu. Materiál je rozhodně kvalitní také jako u předešlého overalu. U těchto šatů je materiál trochu teplejší jelikož je 5% z bavlny, a tím lépe se hodí na večerní vycházky. Na výběr máte mezi výraznou červenou, klasickou černou nebo béžovou, kterou jsem tentokrát zvolila já. :) Možná příště bych zvolila černou barvu z důvodu mé světlé kůže. Tak aby šaty více vynikly. Opět velikost ( s ) i popis sedí suprově. K těmto šatům se naopak dají krásně kombinovat a přidávat šperky. Dlouhé výrazné náušnice až po ozdobný pásek. Na šatech je spousta záhybů i záševků a to šaty dělá originální. Určitě k nim zvolte třeba vysoké podpatky, které vám zvýrazní jak postavu, tak šaty, které chcete prezentovat. Celý outfit také samozřejmě oživíte nejen správnými doplňky, účesem, ale také makeupem, a to rozhodně výraznou rtěnkou například rudou či červenou jako jsem zvolila já. :)


  What I wear?

  Dress - I-MODA.CZ
  Sunglasses - RESERVED
  Bag - Slovensko (Poprad) Butik
  Shoes - CCC shoes
  Lipstick - ROSSMANN  Xx.
  30. 06. 2018

  MY DRESSED SHIRT


  A je tu konec školního roku, a tím se blíží shrnutí roku na střední škole. Rozhodně mi to neuvěřitelně uteklo, a bojím se jak moc rychle utečou prázdniny a že spousta věcí nestihnu... Proto i vám přeji aby jste už v tomto momentu začali plánovat a hlavně začínat činnosti, které máte v plánu na prázdniny. Proto je i dobré si udělat seznam papíru věcí, co by jste za prázdniny chtěli stihnout a kam by jste se chtěli podívat. Hlavně neseďte doma a nenuďte se. Nejhorší co můžete o prázdninách (ne)dělat. V té nudě si alespoň tento seznam napište a čiňte! Ale jsme tu kvůli něčemu jinému.
  Zpět k tématu, které jsem s vámi chtěla řešit. Je konec školního roku a já bych se s vámi chtěla podělit o jednu drobnou věc. A protože jsem člověk co se raduje opravdu i z drobných věcí, toto je pro mě záležitost, se kterou se nesmím zapomenout podělit i s vámi. Na instagramu (instastories), kde často přidávám fotografie či videa → @natalivodickova ← jste si už mohli všimnout o co půjde. A pro toho kdo mě ještě nesleduje i pro ostatní určitě připomenu. 

  Nejde o nijak velikou věc ale musím říct že jsem stoprocentně spokojená s výsledkem. Bavím se tu o sukni, kterou jsem si sama navrhla, ušila, a sama jí také nosím. ( A je šitá podle mých rozměrů, takže jí ani nikdo jiný nosit nebude, pokud nemá stejnou postavu jako já
  26. 06. 2018

  NEJKRÁSNĚJŠÍ VÝHLED V LIBERCI


  Je opravdu nutnost mít čas a peníze když si potřebujete odpočinout od práce, povinností a zajet do welness pobytu? Proč, když stačí jeden den a málo finančních  prostředků na to, dostat se na nejkrásnější výhled, který vám určitě odpočinek zaručí?

  Ano, bavím se tady o Ještědu. Nedávno jsem si udělala výlet na toto krásné místo v Liberci, a to jsem si ani odpočinout nepotřebovala a výhled udělal vše sám...

  Rozhodla jsem se že by se vám fotografie mohly líbit a dát vám tak radu na výlet při krásném počasí.

  01. 06. 2018

  SUMMER´s COMMING
  Ahoj holky! Jsem opět po poměrně dlouhé době znovu doufejme aktivní na delší dobu, a s tím přináším rozhodně o něco zajímavější nápady.

  Zachvíli nám skončí škola a všichni se těšíme na prázdniny. A tím nám také pomalu ale jistě začíná léto, které už podle počasí začalo ke konci května. Pro některé je takové vedro nepříjemné a už se těší na zimu. Ale nezapomeňte že celou zimu jste se zase těšili na léto a na krásné prožité prázdniny! Takže na žádnou zimu nemyslete a užívejte si krásného počasí! Já osobně takové počasí mám moc ráda, a hlavně když se střídá s deštěm, který pročistí velmi teplý a dusný vzduch.
  Pro vás jsem si připravila outfit, který se podle mě hodí jak před den tak na večer. Kdo nemá rad obrovské vedro, tak doporučuji jen na večer. Ale já jsem to přetrpěla, zvládla a odpozovala na jedničku </div>
			</div>
	<div class=
  13. 04. 2018

  SPRING MOTIVATION


  Miluji jaro. Považuji ho za nejkrásnější období v roce. 
  Jednak proto, že nás ráno budí ptáci, a také proto, že všechno kolem nádherně kvete a voní
  Konečně se dá spát s otevřeným oknem celou noc a vdechovat svěží vůni.
  Toto období mě každý rok namotivuje. Mnohem lépe se mi pracuje, připadá mi, že toho udělám mnohem víc a ještě mám větší chuť dělat změny.
  Jako první přichází na řadu jarní úklid. Doma mám ráda mít všechno nablýskané a naklizené. 
  Na druhém místě je strava. Najednou mám pocit, že musím jíst více lehká jídla, saláty a mám potřebu cítit tu změnu na svém těle. Jen si vezměte, kolik energie máte, když se dáte na zdravou stravu. Takže všechny čokolády pryč...
  Na třetím místě je samozřejmě práce. Všechna rozhodnutí dělám hned a nic neodkládám na později. Veškerá lenost jakoby z těla vymizela, naopak se snažím co nejvíc věcí připravit dopředu a mám radost.


  Doufám, že i vás jaro umí příjemně namotivovat, ale pozor! Nezapomínejte na sama sebe. Jednou za čtrnáct dní si udělejte relaxační den, zajděte si zaplavat, na masáž, do sauny nebo ke kadeřníkovi. Uvidíte, jak vám bude fajn.


  Krásné jaro přeji všem.
  08. 04. 2018

  MY OLD SHIRT - SPRING FEELINGS #1

  Určitě máte v šatníku také spoustu oblečení, které máte po sourozenci, mamce, babičce či dokonce po prababičce. Já mám tuto po babičce a moc jsem si jí oblíbila. Jsem ráda že v dnešní době je teď moderní retro i vintage styl. Nikdy bych si ji asi nevzala a tolik nezamilovala, kdyby nás tyto styly přešly... A protože u tohoto jara ani nevím jestli má být teplo nebo foukat studený vítr, tak jsem ji požila místo mikiny a bundy. Myslela jsem si že mi bude teplíčko. Ze začátku jsem se přeci jenom trochu potila, ale pak mi byla dokonce trochu i menší zima. Ale posloužila dobře. Pokud máte podobné kousky doma, tak se rozhodně nebojte si takovéto starší kousky obléct! Za takovouto košili bych dala v obchodě určitě přes 400 korun. A já jí mám zadarmo a je stále nositelná! V podstatě jako nová!  Jak se líbí vám?


  S touto starší košilí jsem nakombinovala modernější look, který se skládá z bílého trička s dlouhým rukávem, díky jeho barvou je košile výraznější. Džíny které na jaro a i na léto nosím poměrně často jsem zvolila i tentokrát, kdy se hodí k celému outfitu a díry na džínách zdobí celý outfit. Obula jsem se do pohodlných kotníčkových černých Converse bot. Které jsem si nedávnou zakoupila a jsem z nich nadšená. Hodí se ke všemu a vypadají na noze prostě krásně...


  Košile: Babička
  Bílé tričko: H&M
  Džíny: F&F
  Boty: Converse - přes internet

  27. 03. 2018

  JUST GO FOR IT  Ahoj! Máme tu opět něco pro milovníky módy! Poslední dobou co není vůbec hezké počasí, nemám náladu dělat jakékoliv články... Nevím jestli je to jen tím, nebo že i ztrácím naději, a že nemám inspiraci? Raději začnu později než vůbec! Takže jsem opět doufejme zpět aktivní a s více nápady! Což musím uznat že je pravda protože mě napadlo spousta nápadů, se kterými bych se s vámi ráda podělila!

  Dnešní outfit není natolik elegantní jako předešlé. Ačkoliv ho stále považuji za nositelný do společnosti
  25. 02. 2018

  PREVIOUS BALANCE


  Krásné víkendové sobotní ráno všem

  Už se také Liberečáci tolik těšíte na prázdniny, které nám začínají už v pondělí? Já se nemohu dočkat až si pořádně "odpočinu". Nebo spíše že zažiji nějakou pořádnou zábavu! Já plánuji jet pryč na chatu a třeba o tom i napíši nějaký článek. 

  Máte už nakoupeno oblečení na jaro nebo hodláte chodit stále v zimním? Já jsem si pár nových věcí nakoupila a zkombinovala jsem různé kusy se staršími kusy a vše vám to zaznamenala. Líbí se mi styl 80' let i moderní a vytvořila jsem něco mezi, co se určitě líbí každému. Pokud ještě stále nevíte co si koupit na jaro, které zanedlouho začne, tak přesně tento článek by vám měl alespoň trochu omezit výběr. Snad se necháte inspirovat. 


  Co mám na sobě?

  Džíny: Cropp Town
  Kabát: Orsay
  Tričko: H&M
  Boty: Nike Air Force Bílé


  Nike Air Force 1

  Boty Nike Air Force 1 patří k největší klasice ve světě tenisek. Jako první dostaly v roce 1982 vzduchovou bublinu, která z těchto basketbalových bot udělala nejpohodlnější sneakers ever. Za mě pohodlné a naprosto úžasné boty! Takže pokud váháte, tak si kupte tyto! Jsou nejlepší!  17. 02. 2018

  RTY

  Výsledek obrázku pro rty  RTY 

  Rty jsou měkké, pohyblivé a mírně vyčnívají z roviny obličeje.
   Za mě jedna z nejdůležitější částí obličeje, který vás dělá krásnější.


  Jídlo je základ


  Právě jídelníček často určuje, jak se cítíme i jak vypadáme. Týká se to i rtů: popraskané můžou značit nedostatek některých vitaminů a minerálů. Aby se zacelily koutky a rty byly zdravé a hebké, pomůže zinek (je třeba v celozrnném pečivu, oříšcích a v hovězím mase) a vitaminy skupiny B.
  Najdete je ve fazolích, brokolici, listovém salátu a listové zelenině vůbec. Vhodné je zařadit i vejce, hovězí, vepřové či krůtí maso a mořské ryby, hlavně tuňáka.

  Balzámování

  Vyberte si dobrý balzám! Zvlášť v zimě potřebují rty hodně hydratace a výživy. Proto se raději nedívejte na estetickou stránku ale spíše na jeho složení. Ve složení kvalitních tyčinek na rty by neměly chybět látky, jako je bambucké máslo, mandlový či olivový olej, panthenol a samozřejmě vitaminy. I v chladnějším období volte raději ochranný balzám s UV filtrem.

  I rtěnka může pomáhat

  Nezapomeňte na odlíčení!
  Nosit rtěnku v chladných dnech dřív znamenalo mít na konci dne vyschlé rty. Teď je naštěstí na trhu mnoho produktů, které zároveň o rty pečují. V drogerii či parfumerii pátrejte po rtěnkách i lescích na rty, které jsou označené jako „hydratační“, „vyživující“ nebo „zvláčňující“. 

  Rty je třeba na konci dne odlíčit stejně důkladně jako zbytek tváře. Teplá voda obvykle nestačí, nejlepší je pleťové mléko, které navrstvíte na rty a setřete vatou nebo papírovým kapesníkem. Dočistit ještě můžete vatovým tamponkem namočeným v micelární vodě. Závěrečnou hydrataci pak zase zajistí kvalitní balzám – na noc klidně použijte hutnější. Pro ještě více výživy ho můžete smíchat s pár kapkami přírodního oleje.

  Domácí recept jak na krásné rty

  Pokožku obličeje i těla je dobré jednou až dvakrát týdně ošetřovat peelingem, to samé platí i pro rty. Kvalitní produkt totiž odstraňuje odumřelé kožní buňky a pokožku vyhlazuje. Na rtech je pleť nejtenčí a velice citlivá, proto je nejlepší použít speciální peeling na bází cukru.

  Výsledek obrázku pro rty
  Související obrázek

  Můžete si vyrobit i svůj vlastní peeling:
  smíchejte lžičku cukru (nejlépe hnědého), lžičku medu a trochu olivového, avokádového nebo kokosového oleje. Rty směsí potřete, promasírujte a dobře opláchněte vodou. Po tomto zákroku je nejlepší si na rty nanést hydratační krém či kvalitní neparfémovaný balzám. A rty nechat odpočívat, dokud se vám opět nezbarví do původní barvy vašich rtů.

  O své rty se dobře starejte a domácí peeling si občas udělejte a rozhodně vám pomůže! Doufám že vám tento článek něco dal, a že vám i rtům to pomůže!
  19. 01. 2018

  BOTANICAL BEAUTY


  Všem přeji krásný pátek! Zakončíme spolu pohodou a relaxem tento pracovní týden, tak si udělejte čaj a přečtěte si tento článek v klidu.
  Dneska bych vám ráda ukázala jedno krásné místo kam vyrazit v Liberci. Věřím že každý z vás už někdy zavítal do Botanické zahrady. A nebo snad ne? Právě tato u nás v Liberci je nejstarší v České Republice, proto by sem neměli zavítat pouze Liberečáci, ale i ty, kteří z Liberce nejsou. Je tu spousta tropických rostlin i živočichů, které zrovna jen tak na ulici nepotkáte. A to vše je ve skleníkové budově. Celkem je tu 9 expozičních pavilonů. Zní to zajímavě že? Pokud jste tu ještě nebyli, musíte to napravit! Jedno z mých dalších oblíbených míst. Stejně jako místo v minulém článku. (odkaz zde) A co jsem si oblékla na toto místo? Protože jsem předpokládala že zima uvnitř nebude, tak jsem se neoblékala nijak teple. Stačilo mi si vzít bílé tričko s dlouhým rukávem, na to krásnou bundičku ze zoot.cz. A abych i tak neumrzla, navrch jsem si oblékla tento šedý kabátek, který mám už poměrně dlouhou dobu, avšak stále ho nosím a slouží perfektně! Chtěla jsem působit trochu "retro", proto jsem zvolila tyto džíny s rovným střihem do kterých jsem vážně zamilovaná. A nakonec se k tomu nehodily jiné boty než tyto "farmářské" světle hnědé. Co na to říkáte?  Šedivý kabát: PRIMARK
  Bílé triko s dlouhým rukávem: H&M
  Džíny: Cropp Town
  Kabelka: RESERVED
  Boty: DEICHMAN


  Krásný zbytek dne a přeji vám i krásný blížící se víkend. A doufám že se díky mě podíváte na toto místo! Tak si udělejte víkendový plán a vyražte!
  16. 01. 2018

  WINTER BUT SUNNY WEATHER


  Krásný večer všem!
   Já než se dostanu k tomu vám napsat k fotkám nějaký text, který čte doufám alespoň více jak polovina návštěvníků mého blogu (což je moc krásné číslo, všem vám děkuji!), tak pak už dávno mám další fotky, které bych vám moc ráda ukázala. Tyto fotky jste už mohli vidět na mém instagramu @natalivodickova. A pro ty, kteří by chtěli vidět více těchto fotek, tak mám pro vás pár vybraných, které uvidíte v tomto článku. Tak čtěte a koukejte dál!
  Chtěla jsem vám tu psát o zimě, jak si jí máte užívat. Sněhu atd.. Jenomže na těchto fotografiích moc zima vidět není ačkoliv je. Tedy alespoň jako roční období. 

  Co mám na sobě?
  Dlouhý svetr s krátkým rukávem: RESERVED
  (pod svetrem mám pouze tílko a černé tričko klasické)
  Černé legíny: H&M
  Kozačky: F&F
  Brýle: Zoot.cz
  Prstýnek: Orsay


  Pokud tedy ještě není pozdě vám doporučit zimní bundu, která vypadá krásně a ještě k tomu je v ní krásné teplíčko, tak je to tato z F&F. Já bundičku pořídila za původní částku, ale už dá sehnat opravdu levně. Tedy oproti mé částce :D

  Fotografie jsou pořízeny na Zámku Sychrov, který se nachází v Libereckém kraji pokud někdo neví. Musím uznat že patří toto místo mezi mé nejoblíbenější a nekrásnější. Pokud jste tu zde ještě nebyli, tak to rozhodně napravte!


  21. 12. 2017

  SELF-LOVE?

  SEBELÁSKA

  Dnes jsem měla původně v plánu vydat outfitový článek. Nicméně když jsem dlouhou dobu brouzdala internetem nešlo si nevšimnout, že už nějaký ten čas je téma SELF-LOVE "moderní" řešit. Ačkoliv věřím že blogerky či jiné "celebrity", které toto téma rozšiřují to myslí dobře. ALE... Ale měli by se ti co propagují toto téma tím alespoň na 100 procent řídit, či prostě toto téma propagovat správně. Já vám ráda řeknu to, že by jste se měly holky mít rády takové jaké jste, ale vím že stejně většina holek má svojí vlastní hlavu a budou mít stále svůj názor. Nebudu říkat to, že by jste se měli milovat nejvíc na světě a tím být sobecká a až moc sebevědomá. A také protože toho zaprvé nejsem úplně správný příklad a zadruhé někteří k tomu prostě hned  nedojdou. Třeba ano ale za delší dobu. Jen bych vám chtěla oživit pro ty co neví a neznají toto téma a chtějí se dozvědět více či vědět můj názor, tak pro ty jsem se rozhodla napsat právě článek, který si to zaslouží.


  CO JE VLASTNĚ SELF-LOVE?


  Mladé holky často řeší jak vypadají a mnohokrát se srovnávají s jinými. A o tomto přesně SELF-LOVE je. Jak už z názvu SEBELÁSKA vyplývá je to o tom, že by se měly mladé holky více mít rády, nestresovaly se kvůli vzhledu a mít sebe na prvním místě.
  JAK SPRÁVNĚ SELF-LOVE VNÍMAT?


  Stalo se Vám někdy, že jste potkaly člověka, který nebyl krasavec, vnitřně ze sebe něco vysílal, co vás úplně uchvátilo a odzbrojilo? Co z toho na první pohled nezajímavého člověka udělalo neuvěřitelný zájem?
  A o to v první řadě jde. Každý může překvapit, stejně tak jako každý může zklamat.

  MŮJ NÁZOR


  Nevím jestli se najdou slečny, které se mnou budou souhlasit, ale můj názor na toto téma je takový, že ano měly by jsme se my holky mít rády takové jaké jsme se narodily, či se alespoň snažily. Jenomže ono to občas nejde. Pokud jste se narodila s nosem který se vám nelíbí, tak by jste se mohla pokusit a naučit se ho mít ráda takový jaký je... Je spousta celebrit co jsou třeba "ošklivým" nosem známé a pro nás je to už normální a najdou se i ty, které by chtěly mít právě nos jako ona. A tím ho začnou mít rády už jen proto, že jsou tím typické a uvědomí si že jsou vlastně jedinečné a krásné! Avšak všem se to nemusí povést a budou z něj stále nešťastné. Co potom? Nechat si udělat nos takový jaký chcete... Protože pokud si najdete na začátku jednu "chybu", tak si poté budete hledat další a další... A pokud chcete mít husté a pevné vlasy? Proč si je neudělat a nebýt šťastná? Zajít ke kadeřnici a prodloužit si je není přece nic špatného. Chcete být krásná a mít se čím dál tím víc raději, tak proč neudělat takovýto zákrok? Spousta lidí bere SELF-LOVE tak, že být naprosto PŘÍRODNÍ vám pomůže mít se raději. Ano, pokud máte silnou vůli tak ano. Ale spousta slečnám se toto nepovede... Ale řeknu vám jedno. Až budete dospělé a mít rodinu či dělat co vás baví, nebudete mít čas řešit to že máte krátké lámající se nehty a vaše rodina vás bude mít ráda takovou jaká jste!

  Věřte že jednou stejně nebudete myslet na to jak vypadáte, tak se na to zkuste zaměřit už teď!