Přeskočit navigaci
kortova

Zdravestravovani.eu

07. 01. 2020

Vyhazovat slupky od cibule je ohromnou chybou. Pomáhají řešit zdravotní problémy

Většina lidí slupky z cibule vyhazuje. Maximálně je použijí na Velikonoce na barvení vajec, a to je vše. Přitom jde o velkou chybu. Slupka z cibule je v mnohém mnohem prospěšnější než ona hlavní část, kterou konzumujeme. To je dobré mít na paměti a slupky nevyhazovat, ale využívat.
06. 01. 2020

Skrytá rizika probouzení se uprostřed noci a důvody tohoto stavu

Téměř polovina lidské populace trpí poruchami spánku. Většina z nich si přitom myslí, že je jejich spánek uspokojivý a někteří se tímto problémem vůbec nezabývají. Někdo trpí tím, že nemůže usnout a jiný zase tím, že se probouzí a nespí pořádně celou noc. Pokud je to občas, pak se nic závažného neděje, problém je, když se to opakuje a trvá to dlouho. 
06. 01. 2020

Victoria Beckham nechala nahlédnout do svého soukromí a receptu na štíhlou postavu

Jenom málokdo by neznal jméno Victoria Beckham. Proč je tato žena tak krásná a má dokonalou postavu? Odhalila své tajemství. Pokud jste očekávali něco, co si mohou dovolit jenom ty nejbohatší celebrity, jste na omylu. Victoria Beckham nechala nahlédnout do své kuchyně a prozradila, že cesta za dokonalou postavou vede přes to správné jídlo. Jak jednoduché.
06. 01. 2020

Čím více objetí darujete svému dítěti, tím lépe se bude vyvíjet jeho mozek

Všichni víme, že děti milují dlouhé objetí a mazlení. Nicméně lékařský výzkum potvrzuje, že tato fyzická náklonnost je mnohem důležitější, než jsme si kdy mysleli. Studie z celonárodní dětské nemocnice v Ohiu zjistila, že čím více dítě objímáte, tím rychleji se vyvíjí jeho mozek. Vědci se podívali na mozkové reakce 125 předčasně narozených dětí a na to, jak reagovaly na fyzický kontakt.
06. 01. 2020

Kůru z avokáda nevyhazujte. Je prospěšná pro zdraví i krásu

Už je běžnou součástí pultů větších obchodů. Zajímavé je, že kůra z avokáda je pro mnoho lidí odpad. Přitom je prospěšnějším než jeho obsah. Až si příště avokádo koupíte, pamatujte na to a využijte ho zcela beze zbytku. Díky tomu prospějete nejenom svému zdraví, ale i své kráse. Jak a proč? Podívejte se s námi.
05. 01. 2020

Nošení vysokých podpatků je nežádoucí pro lidské zdraví, škodí nejen kloubům

Nošení podpatků je u některých žen každodenní záležitostí. Pravdou je, že taková obuv je elegantní a sexy zároveň. Podpatky dokážou malé ženě přidat pár centimetrů navíc, což je určitě také žádané. Opticky prodlužují nohy a zeštíhlují postavu. Jenže …
05. 01. 2020

Oteklé oči a kruhy není nutné maskovat krémem. Pomůže obyčejný citron

Oteklé oči, výrazné kruhy a také vaky pod očima snižují vaši krásu. Nebuďte jako ostatní a nezakrývejte je krémy. Zbavte se jich. A to pomocí naprosto jednoduché přírodní metody. Až ji vyzkoušíte, nebudete věřit tomu, že něco tak jednoduchého zabírá. A pokud si myslíte, že vám poradíme okurku, jste na omylu. Lepší volbou je citron.
05. 01. 2020

Alkalická strava podpoří správnou hodnotu pH, zdraví i dokonalou postavu

Mnoho lidí stále hledí jenom na obsah vitamínů a minerálů. Přitom klíčem ke zdraví je alkalická strava. Taková, která dokáže ovlivnit a normalizovat vaše pH. Pokud je takové, jaké má být, funguje vaše tělo přesně tak, jak má. Díky tomu je dlouhodobě zdravé. A případné vitamíny a minerály? Když budete alkalické potraviny kombinovat, dopřejete jich organismu více než dost.
05. 01. 2020

Čaj s medem, citronem a petrželí dokáže změnit lidské tělo k nepoznání

Čaj s medem je doporučován při nachlazení. Co se stane, pokud je doplněn o citron a petrželku? Doslova zázrak. I když může vypadat na první pohled jako obyčejný nápoj, realita je taková, že organismu prospěje více než cokoliv jiného. Jak a proč?
04. 01. 2020

Detoxikační lázeň ze soli vyčistí vaše tělo a prospěje svalům

Vyčistit tělo nemusíme jenom ovocem a zeleninou. Pomůže i speciální detoxikační lázeň. Na ni postačí pouze sůl. Když je to ta pravá, ve správném množství, snadno docílíte toho, že se budete opět cítit jako znovuzrození. Podívejme se společně na to, jak detoxikační koupel připravit i na to, co vám přinese.
04. 01. 2020

Hypnic Jerks aneb nedobrovolné záškuby, které ruší náš spánek

Už se vám někdy stalo, že jste usínali a najednou vás vzbudilo nedobrovolné (samovolné) škubnutí rukou, nohou či pocit, že padáte? Nejste sami. Je to běžný jev, známý v angličtině jako hypnic jerks. Jde o slovíčko, které nepatří zrovna mezi slušnější, ale je docela pochopitelné, že tyto jerks (potvory) otravují náš klidný spánek.
04. 01. 2020

Dieta podle znamení zvěrokruhu slaví úspěchy. Zjistěte, co smíte a nesmíte jíst

Proč nemůžete zhubnout? Jelikož má vaše tělo určitá specifika. Odhalit je pomůže unikátní dieta podle znamení zvěrokruhu. Stačí dodržet to, co je určené pro vaše znamení a budete jenom zírat, jak rychle a také jak efektivně jdou vaše kila dolů. Je to až k nevíře, že něco takového tak dobře funguje. Podívejte se.
04. 01. 2020

Černý pepř nejen dobře okoření jídlo, ale je i prospěšný pro lidské tělo

Obyčejný černý pepř je jedno z nejznámějších koření. Kromě dochucení jídla by měl být konzumován i pro své výjimečné účinky na lidské zdraví. I když se to nezdá, tyto malé černé kuličky, které se namelou do jídla mohou být mnohem prospěšnější než různé druhy ovoce a zeleniny. Pepřit své jídlo by měli muži i ženy. Proč?
03. 01. 2020

Pivo není jed, ale lék. Prospívá dlouhověkosti, mozku, a dokonce pomůže hubnout

Pivo je nejoblíbenějším alkoholickým nápoje. Koluje o něm řada mýtů, ale ve skutečnosti je zdravější a prospěšnější, než se říká. Podívejte se, jaký pozitivní vliv může na váš organismus mít. Samozřejmě vždy záleží na množství. Kdo to přehání, tomu způsobí problémy. Při střídmé konzumaci však prospívá.
03. 01. 2020

Opomíjená pohanka je likvidátorem tuku. Při hubnutí není nic lepšího

Pohanka je mnohými opomíjenou potravinou. Při hubnutí přitom není nic lepšího, jelikož dokáže skvěle likvidovat tukové zásoby. Kdo ji vyzkoušel, ten byl pozitivně překvapený z toho, jak rychle šla jeho kila doků. Základem je jíst ji nejenom pravidelně, ale také správně.
03. 01. 2020

Průvodce základními druhy jógy aneb jak si vybrat tu pravou

Někdo si jógu představuje jako nudné cvičení, při kterém zkouší různé krkolomné pozice. Někoho možná právě i složitost některých pozic odrazuje. Přitom jóga nabízí prostor pro každého. Cvičit se dá ladně, snadně, pomalu i rychle. Ať už si vyberete kteroukoli, má nespočet pro zdraví blahodárných účinků. Jak na fyzické tělo, tak psychiku.
03. 01. 2020

Smoothie nejen dobře chutnají, ale jsou také ideální pro detoxikaci organismu

Smoothie je populárním nápojem, který skvěle chutná a prospívá zdraví. Toto jsou recepty, které vám pomohou s detoxikací. Stačí vždy jenom pár správných ingrediencí a potom pravidelná konzumace. Už za pár dní bude vaše tělo čistší a lépe fungující, jelikož budou pryč volné radikály, toxiny, nebo i různí parazité.
02. 01. 2020

Důvody, proč začít ještě dnes s pravidelnou chůzi a kontrolou ušlých kroků

Nedostatkem pohybu trpí až čtvrtina světové populace, přičemž nejčastěji se tento problém týká žen. Řada studií již potvrdila, že začnou-li lidé víc chodit pěšky, sníží se tím značně riziko celé řady nemocí. Kolik korků denně ujít je však diskutabilní, protože pověstných 10 tisíc kroků za den vzniklo jako marketingová kampaň.
02. 01. 2020

Všechny nejsou špatné, existují i zdravé tuky. Najdete je v těchto potravinách

Řada lidí myslí, že existují jenom ty špatné. Opak je pravdou, jsou i takzvané zdravé tuky, kterých je třeba mít co nejvíce. Získat je lze celkem jednoduše, jelikož jsou přirozenou součástí správné stravy. Jaká to je, na to se podíváme společně. Stačí ji zařadit do jídelníčku a budete zírat, co zdravý tuk dokáže.
02. 01. 2020

Kokosový olej je pomocníkem pro zdraví, ale i boj s kilogramy

Myslíte si, že tuky a oleje jsou při dietě to nejhorší? Je to velký omyl. Zkuste kokosový olej a vaše kila půjdou velmi rychle dolů. Zní to až nemožně a neuvěřitelně, ale realita je skutečně taková. Kokosový olej je skvělým pomocníkem nejenom pro lidské zdraví, ale je pomocníkem pro hubnutí. Zkuste a uvidíte.